Nog één dag en het is Rode Neuzen Dag. Maar voor het zover is, bouwen we nog een Fout Feestje, want vrijdag = Foute dag in de Rode Neuzen Dag-Tent in Gent.

Niet alleen Dorothee Vegas & Like Maarten zullen van de partij zijn. Er komt ook veel volk over de vloer. En wie verkleed komt, krijgt een traktatie. Oh ja, en niet te vergeten: om 18u30 is het happy hour in de Rode Neuzen Dag-Tent!

  • Roel Vanderstukken bracht een extra prijs mee voor onze tombola. Vijf duo's mogen naar Chaplin: the musical.
  • Minister Jo Vandeurzen dikte het Rode Neuzen Dag-bedrag stevig aan met een cheque van 17 037 euro!
  • Wil jij eens een sportcommentator zijn? Dan moet je meespelen met onze Rode Neuzen Dag-Tombola als de prijs van Dirk Deferme getrokken wordt.
  • Thibaut Courtois stak een gesigneerd truitje in de tombola! (misschien kan je hem nog een beetje ruiken) Dat is niet alles: je mag ook match van Chelsea bijwonen (vervoer en overnachting inbegrepen)!

Voor muziek zorgt Gangthelabel mét surprise-dj en tijdens het Foute Uur geven de dames van Def Dames Dope het beste van zichzelf.