Taylor en Ed verstoppen zich voor politie
25 februari 2015
25 februari 2015
Wie had gedacht dat juist Taylor Swift donders goed weet hoe ze aan de politie moet ontkomen. Ed Sheeran vertelt samen met Taylor bij hun bezoek aan BBC Radio 1 over een bizarre gebeurtenis op een feest waar beide artiesten aanwezig waren, laten we bij het begin beginnen.
BFF's Taylor Swift en Ed Sheeran zijn na afloop van de Grammy's op een feestje beland in de kamer van Mark Ronson, maar dat werd op een gegeven moment afgesloten door de politie. Dit had tot gevolg dat er zo'n 40 man zich in de badkamer probeerden te verstoppen.
"We voelden ons zó cool!" Vertelt Taylor Swift. "We verstopten ons in de badkamer, ik greep Ed en ik zei: Kom hier, kom met me mee. Wie had gedacht dat ik zou weten wat we moesten doen in zo'n situatie." Maar de twee gaan nog even door. "Hozier was er ook. Je moet je voorstellen dat hij heel lang is, en om hem dan achter een deur te zien verstoppen is een raar gezicht."