WEDSTRIJDREGLEMENT Win de allerlaatste tickets voor Rode Neuzen Dag XL.
1. Organisatie
De wedstrijd ‘Win de allerlaatste tickets voor Rode Neuzen Dag XL’ wordt georganiseerd door DPG Media nv – Qmusic met maatschappelijke zetel te Mediaplein 1, 2018 Antwerpen, hierna genoemd Qmusic. De voorwaarden hebben betrekking op bovenstaande wedstrijd en zijn gedurende de wedstrijd te vinden op de website van Qmusic.
Apple of Google zijn op geen enkele manier betrokken of verantwoordelijk, noch sponsoren zij deze wedstrijd. 2. Periode
De wedstrijd start op maandag 25 november 2019, 16u00 en loopt tot en met donderdag 28 november 2019 23u59.
3. Wie kan er deelnemen:
De wedstrijd staat open voor iedereen die: - Bij de start van de actie (maandag 25 november 2019) minstens 18 jaar is; - Woonachtig is in België;
Uitgesloten van deelname zijn: - Personeelsleden en medewerkers van DPG Media/Qmusic en met haar gelieerde vennootschappen; - Hun gezinsleden en hun familieleden tot de derde graad; - Elke persoon die direct of indirect aan de organisatie van deze actie verbonden is.
Iedere persoon kan slechts één keer aan de wedstrijd deelnemen. Indien wij vaststellen dat u meer dan één keer hebt deelgenomen, zullen alle deelnames als ongeldig worden beschouwd en zal een eventuele gewonnen prijs niet worden toegekend.
DPG Media/Qmusic kan te allen tijde een persoon van deelname aan wedstrijden (mede) georganiseerd door DPG Media/Qmusic voor een bepaalde periode uitsluiten in geval van een inbreuk op één van de deelnemingsvoorwaarden of in geval van misbruik, misleiding of een deelname te kwader trouw aan een wedstrijd.
4. Verloop van de wedstrijd
Vanaf maandag 25 november 2019, 16u00, zal de wedstrijd worden aangekondigd via Qmusic en qmusic.be. Vanaf maandag 25 november 2019, 16u00, krijgen luisteraars tijdens de show van Maarten&Dorothee (elke werkdag van 16u00 tem 19u00) bij de oproep 30 seconden de tijd om een bericht met de tekst “Rode Neuzen Dag XL” te sturen naar 4666 (€1/sms tvv Rode Neuzen Dag). Per dag wint de 10e, 20e, 30e, 40e, 50e en 60e etc. sms’er die binnen de tijd de correcte tekst sms’te de prijs. In totaal worden er 31 duotickets verdeeld.
5. De prijs
De 31 winnaars van de wedstrijd krijgen een duoticket voor Rode Neuzen Dag XL die doorgaat op vrijdag 29 november 2019 om ..u.. te ……………………... De prijs kan uitsluitend worden toegekend aan de winnaar en is dus niet overdraagbaar.
De prijs is ondeelbaar en moet aanvaard worden zoals deze wordt toegekend. De prijs kan niet afgestaan worden, te koop aangeboden of ingeruild voor een som geld.
DPG Media/Qmusic kan niet aansprakelijk worden gehouden voor gebeurlijke ongevallen of schade die (on)rechtstreeks met de prijs verband houdt.
Overige bepalingen
1) Door deel te nemen aan de wedstrijd, aanvaarden de kandidaten het volledige wedstrijdreglement.
2) DPG Media/Qmusic is niet aansprakelijk voor eventuele schade en/of verlies tijdens de trip.
3) Prijswinnaars dienen desgevraagd, mits hun toestemming, kosteloos mee te werken aan interviews, foto- en videosessies voor publicatie of commerciële doeleinden.
4) De deelname aan de wedstrijd impliceert de verwerking van de persoonsgegevens van de deelnemer, zodat DPG Media/Qmusic de deelnemer bijvoorbeeld kan informeren omtrent het verloop van de wedstrijd. Deze verwerkingen gebeuren overeenkomstig de Privacy -en cookieverklaring van DPG Media/Qmusic. Voor meer details, lees onze volledige privacyverklaring op www.dpgmedia.be/nl/privacy
5) Over het wedstrijdreglement, de organisatie en/of de bindende en onherroepelijke uitslag van de wedstrijd wordt geen correspondentie gevoerd (briefwisseling, e-mails en/of telefoongesprekken). Alle bijkomende mededelingen in verband met de wedstrijd gelden als punt van reglement. Alle beslissingen vanwege de organisatie zijn zonder verhaal.
6) De deelnemers aan de wedstrijd zullen zich onthouden van negatieve publieke communicatie mbt wedstrijd en organisatoren.
7) DPG Media/Qmusic kan niet aansprakelijk geacht worden indien, ten gevolge van overmacht of iedere andere reden die buiten de wil van DPG Media/Qmusic ligt, de duur van de wedstrijd wordt veranderd of indien de wedstrijd wordt aangepast of geannuleerd.
8) DPG Media/Qmusic kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor een probleem bij de communicatiediensten (overbelasting op een GSM-netwerk, uitvallen van een deel van het netwerk, …) waardoor niet kan worden deelgenomen.
9) In geval van misbruiken, misleiding of bedrog behoudt DPG Media/Qmusic zich uitdrukkelijk het recht voor de betrokken deelnemer(s) zonder meer uit te sluiten van deze wedstrijd en/of andere wedstrijden georganiseerd door DPG Media/Qmusic.